Bu Işığı Takip Edin!

Hakkımızda

2015 yılında, güçlü bir yatırım ve kapsamlı AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları ardından aydınlatma sektörünün en genç ve dinamik firması olarak faaliyetlerimize başladık. İstanbul İkitelli'de yer alan en son teknoloji ile donatılmış 4.000 m2 alanda kurulu üretim tesislerimizde SMD dizgi ile yerli üretim yapmaktayız. Müşteri ve kaliteli ürün odaklı hizmet anlayışımız, inovasyona verdiğimiz önem ile ülkemizde ve yurtdışında sektörün lider firmalarından olmak amacımıza alanında uzman mühendis, satış – pazarlama, proje ve operasyon yöneticilerimizle birlikte ışık hızıyla ilerliyoruz. Türkiye’nin farklı illerinde görev alan satış ekiplerimiz ile müşterilerimize en hızlı çözümleri ulaştırmaktayız.

Teknolojimizden ve bu alandaki yatırımlarımızdan aldığımız güç, üretim çeşitliliği ve kapasitemiz ile, üretimdeki gelişme ve değişimi dünya ile eş zamanlı ülkemize taşırken, katıldığımız fuarlar, gerçekleştirdiğimiz global projeler ile yurtdışı pazarında da yerimizi almaktayız.

Kalitesi ENEC, CE, TSE ve ISO belgeleri güvencesinde çevre dostu ürünlerimizi, üretiminden paketleme aşamasına kadar titizlikle test ederek müşterilerimize sorunsuz ve zamanında teslimatını gerçekleştirmek en büyük ilkemizdir. Müşterilerimizin özel proje ve tasarım süreçlerinin yönetimi için uzman kadromuz eşliğinde özgün alternatifler geliştirmedeki başarımız ile fark yaratırken, ulaşılabilir bir fiyat politikası benimsiyoruz.

Değerli müşterilerimiz ile çıktığımız bu yolda başarı ve sürekliliği, her daim gelişerek devam ettirmek, bize duyduğunuz güveni hep daha iyi üretim ve servis ile güçlendirmek en büyük hedefimizdir.